Dijital Dönüşüm Liderliği

Dijital Dönüşüm Liderliği

undefined

YÜZDE YÜZ DİJİTAL DÖNÜŞÜM LİDERİ (CDO) YETİŞTİRME PROGRAMI Değerli Lider Adayları;Sizlerle başlattığımız proje ile ilgili bilgi paylaşmak isteriz,T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ve EGE YDD tarafından yürütülecek olanproje kapsamında, toplamda en az100 kişiye, 100 saatlik Dijital Dönüşüm Liderliği konusunda teorik ve uygulamalı eğitim programıÜCRETSİZ bir şekilde gerçekleştirilecektir. Programı başarı ile tamamlayanlara iş bulmaları konusunda profesyonel olarak ekstra ÜCRETSİZ destek verilecektir.20’şerli 5 ayrı grup halinde organize edilecek eğitimler, Ocak 2021 başında başlayacak ve Mayıs 2021’de tamamlanacaktır. Teorik eğitimler, hafta içi 4 gün, günde 5 saat ve 3 hafta boyunca sürecektir. Teorik eğitimi tamamlayanlar, 1 hafta boyunca bir KOBİ işletmesinde gözlem ve analiz yaparak Dijital Yol Haritası için veri toplanacaktır.Projenin en önemli çıktısı olarak uygulama yapılacak olan Kobi ve Obi’ler için; “KOBİ Dijital Yol Haritası”oluşturacak ve raporlanacaktır. Teorik eğitim sonrasında yapılan sınavdan alınan Teorik Puan ve hazırlanan KOBİ Dijital Yol Haritasından alınan Uygulama puanının ortalaması, 60’ın üzerinde olan katılımcılara Program Bitirme Sertifikası verilecektir.Programa katılım %90 oranında devam zorunluğu bulunmaktadır.Program Bitirme Sertifikasını almış olan ve iş arayan katılımcılara, profesyonel olarak iş arama, iş bulma ve işe yerleştirme konularında profesyonel olarak destek verilecektir.
  1. Eğitim Aşaması
  • Teorik Kısım = 60 Saat: Dijital dönüşüm liderliği teorik eğitimi

  • Uygulama Kısmı = 40 Saat: Bir KOBİ’de Dijital Yol Haritası oluşturma pratiği 
  1. Sertifika Aşaması
  • Teorik ve Uygulama kısımlarına ait sınav sonuçlarının ortalaması 60 ve üzeri olanlara Programa Bitirme Sertifikası verilecektir. 
  1. İşe Yerleştirme veya İş Bulma Aşaması
  • Programa Bitirme Sertifikasına sahip kursiyerlerden, iş arayanlara profesyonel destek verilmesi ( İş Arama, İş Görüşmesi ve Mülakat Teknikleri, Cv Hazırlama Teknikleri, İletişim vb. konularda) Başvuru için ayrıntılı Cv'nizi basvuru@egeydd.org adresine göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. 


-->